SERVIsy & ceny

Odbornici společnosti vědí, že mužské vousy a brady mohou mít rozmanité formy a vypadat velmi stylově a originálně. Mnoho mužů objevuje pro sebe takovou službu, jako je čištění jejich tváří. Tato procedura se provádí pomocí vysoce kvalitní kosmetiky.

Hledáte místo, kde jsou stříkané mužské vousy, nebo vy, jako hrdý otec, sníte o tom, že budete mít účes pro svého “mladého muže”, poskytovaný skutečným barbarem? Kontaktujte nás a uděláme vše pro to, abyste se chtěli znovu a znovu vrátit do našeho salonu. Nabízíme našim zákazníkům standardní sadu služeb:

BALIČKY

 • Exkluzivní balíček
  1400 CZK

  Nabízíme našim klientům obrovskou sadu služeb za výhodnou cenu. Rezervujte nyní a získejte všechny naše nejpopulárnější procedury najednou.

  RESERVOVAT EXKLUZIVNÍ BALÍČEK
 • CUT AND BEARD TRIM
  850 CZK

  Speciální servisní balíček včetně střihaní vlasů a Úprava vousů. Objednejte si tuto exkluzivní nabídku.

  REZERVOVAT STŘIH A HOLENÍ
 • Cut and Shave
  950 CZK

  Speciální servisní balíček včetně střihaní vlasů a holení. Objednejte si tuto exkluzivní nabídku.

  REZERVOVAT STŘIH A HOLENÍ
 

STŘIHY A ÚČESY

 

 • KLASICKÝ STŘIH
  550 CZK

  Klasický střih je jednou z nejpopulárnějších služeb barbershopu. Zkušení barbeři jsou připraveni se vypořádat s jakýmikoliv, dokonce i nejobtížnějšími vlasy. Postup začíná mytím hlavy. Barber používá kvalitní kosmetiku, která nejen čistí vlasy, ale také je živí vitamíny.

  REZERVOVAT KLASICKÝ STŘIH
 • BARVENÍ VLASŮ
  od 700 CZK

  Barvení vlasů je služba, kterou často používají muži, kteří sledují módní trendy. To je skvělá příležitost radikálně změnit váš styl. Správně zvolit odstín a barvu, která bude odpovídat typu vlasů, pomohou zkušení mistři holičství. Jsou připraveni uskutečnit nejneobvyklejší, nejextravagantnější přání zákazníka.

  rezervovat BARVENÍ VLASŮ
 • Hairtatto a střih
  od 650 CZK

  Hairtatto a střih je služba pro mladé a kreativní muže. Umělecký účes vám umožňuje zdůraznit individualitu a originální styl. Obvykle muži zdobí zátylek nebo skráň, ale pokud chcete, je možně pokrýt i celou hlavu. Ti, kteří nejsou ochotni přitáhnout pozornost k sobě, si zvolí art-stříhání. Takové účesy jsou ideální pro dospívající a mladé lidi.

  REZERVOVAT HAIRTATTO A STŘIH
 • Úprava kontur účesu a uložení vlasů
  250 CZK

  ZDRAVÉ VLASY A STYLOVÝ ÚČES DOPLŇUJÍ VZHLED MODERNÍHO ČLOVĚKA, ZDŮRAZŇUJÍ JEHO STYL. TO JE DŮVOD, PROČ HOLIČ NABÍZÍ SILNĚJŠÍMU POHLAVÍ SLUŽBU - DEKORACI OBRYSŮ ÚČESŮ A STYLINGU. JEDNÁ SE O SKVĚLOU PŘÍLEŽITOST K OPRAVĚ VLASŮ PŘED OBCHODNÍM SETKÁNÍM, DŮLEŽITOU UDÁLOSTÍ NEBO ROMANTICKÝM RANDE. PŘI POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB HOLIČI POUŽÍVAJÍ VYSOCE KVALITNÍ KOSMETIKU PRO MUŽE.

  REZERVOVAT NAVRHOVÁNÍ a ULOŽENÍ

HOLENí A VOUSY

   
 • Úprava vousů
  350 CZK

  Krásný tvar vousů přitahuje pozornost k jeho majiteli, ne méně než dobrý účes. Zdůrazňuje styl muže, dává mu osobnost. Je velmi důležité dát mu správný tvar, který bude odpovídat vnějším údajům džentlmena, jeho stylu a stavu. Tento úkol budou schopni zvládnout barbeři TuttoBarbuto.

  REZERVovat STŘIHu, ÚPRAVy A HOLENÍ
 • Barvení vousů
  od 400 CZK

  Jste připraven na experimenty, chcete vypadat stylově a neobvyklé? Barbershop TuttoBarbuto muže nabídnout službu barvení vousů. Pro tuto proceduru používáme vysoce kvalitní materiály, které zajišťují stálost barev. Mistři barbershopu vám pomohou vybrat správnou barvu a poradit s péčí o vousy.  

  REZERVovat BARVENÍ VOUSŮ
 •  PLNÉ holení s horkým ručníkem
  450 CZK

   Plné holení je jednou z nejvyhledávanějších služeb barbershopu TuttoBarbuto. Používají ho nejen mladí lidé, ale i pánové ve věku. Barbaři používají horké ručniky k parní úpravě obličeje, aby připravit kůže k proceduře a minimalizovay šanci podráždění. Po proceduře je kůže zpracována specializovanou pánskou kosmetikou.

  REZERVovat holení s ručníkem

STYL & PÉČE

 • Masáž hlavy
  200 CZK

  Chcete se uvolnit po náročném dni, zapomenout na každodenní rutinu? Zkušení barbaři TuttoBarbuto nabízejí službu “masáž hlavy”. Procedura zlepšuje krevní oběh, což stimuluje růst vlasů, zlepšuje náladu. Milují návštěvnici našeho barbeshopu a její nízkou cenu.

  REZERVovat MASÁŽ HLAVY