Chodská 1383/22
120 00 Vinohrady
+420 724 500 037
Každý den 10:00 - 20:00

Zobrazit mapu

SERVIsy & ceny

Odbornici společnosti vědí, že mužské vousy a brady mohou mít rozmanité formy a vypadat velmi stylově a originálně. Mnoho mužů objevuje pro sebe takovou službu, jako je čištění jejich tváří. Tato procedura se provádí pomocí vysoce kvalitní kosmetiky.

Hledáte místo, kde jsou stříkané mužské vousy, nebo vy, jako hrdý otec, sníte o tom, že budete mít účes pro svého “mladého muže”, poskytovaný skutečným barbarem? Kontaktujte nás a uděláme vše pro to, abyste se chtěli znovu a znovu vrátit do našeho salonu. Nabízíme našim zákazníkům standardní sadu služeb:

BALIČKY

 • Exkluzivní balíček
  1400 CZK

  Nabízíme našim klientům obrovskou sadu služeb za výhodnou cenu. Rezervujte nyní a získejte všechny naše nejpopulárnější procedury najednou.

  RESERVACE All inclusive
 • CUT AND BEARD TRIM
  850 CZK

  Speciální servisní balíček včetně střihaní vlasů a holení. Objednejte si tuto exkluzivní nabídku.

  RESERVACE CUT AND BEARD TRIM
 • Cut and Shave
  950 CZK

  Speciální servisní balíček včetně střihaní vlasů a holení. Objednejte si tuto exkluzivní nabídku.

  RESERVACE Cut and Shave

 

STŘIHY A ÚČESY

 

 • KLASICKÝ STŘIH
  550 CZK

  Klasický střih - to je jedna z nejpopulárnějších služeb barbershopu. Zkušení barbaři jsou připraveni se vypořádat s jakýmikoliv, dokonce i nejobtížnějšími vlasy. Postup začíná mytím hlavy. Barbar používá kvalitní kosmetiku, která nejen čistí vlasy, ale také je živí vitaminem. Dokončuje práci vytvářením řezného obrysu s nebezpečným holicím strojkem a prováděním účesu (korekce) obočí.

  rezervace KLASICKého střihu
 • Barvení vlasů
  od 700 CZK

  Barvení vlasů je služba, kterou často používají muži, kteří sledují módní trendy. To je skvělá příležitost radikálně změnit váš vzhled, "zkusit" na sobě úplně jiný obrázek. Správně zvolit odstín a barvu, která bude odpovídat typu vlasů, pomohou zkušení mistři holičství. Jsou připraveni uskutečnit nejneobvyklejší, nejextravagantnější přání zákazníka.

  rezervace BARVENÍ VLASŮ
 • Hairtatto a střih
  od 650 CZK

  Hairtatto a střih je služba pro mladé a kreativní muže. Umělecký účes vám umožňuje zdůraznit individualitu a originální styl. Obvykle muži zdobí zátylek nebo skráň, ale pokud je to žádoucí, mohou pokrýt i celou hlavu. Ti, kteří nejsou ochotni přitáhnout pozornost k sobě, ale chtějí se vymanit z davu, si zvolí art-stříhání. Takové účesy jsou ideální pro dospívající a mladé lidi.

  rezervace Hairtatto A STŘIHu
 • Navrhování obrysů účesu a uložení vlasů
  250 CZK

  Zdravé vlasy a stylový účes doplňují vzhled moderního člověka, zdůrazňují jeho styl. To je důvod, proč holič nabízí silnějšímu pohlaví službu - dekoraci obrysů účesů a stylingu. Jedná se o skvělou příležitost k opravě vlasů před obchodním setkáním, důležitou událostí nebo romantickým rande. Při poskytování služeb holiči používají vysoce kvalitní kosmetiku pro muže.

  rezervace NAVRHOVÁNÍ a ULOŽENÍ

HOLENí A VOUSY

 • Střih brady pouze strojkem
  300 CZK

  Bradka se může stát skutečnou dekorací pro mladého muže a pro zralého gentlemana. Měla by být ořezaná a úhledně upravená. Je obtížné se s tímto úkolem vypořádat samostatně. Naši barbaři dokážou dat krásný tvar vousů a vybrat vhodný způsob, jak o něj pečovat.

  rezervace STŘIHu BRADY STROJKEM
 • Střih brady, úprava obrysů, holení s horkým ručníkem
  350 CZK

  Krásný tvar vousů přitahuje pozornost k jeho majiteli, ne méně než dobrý účes. Zdůrazňuje styl muže, dává mu osobnost. Je velmi důležité dát mu správný tvar, který bude odpovídat vnějším údajům džentlmenu, jeho stylu a stavu. Tento úkol budou schopni zvládnout barbaři TuttoBarbuto.

  REZERVACE STŘIHu, ÚPRAVy A HOLENÍ
 • Barvení vousů
  od 400 CZK

  Jste připraveni na experimenty, chcete vypadat stylově a neobvyklé? Barbershop TuttoBarbuto je připraven nabídnout takovou službu jako barvení vousů. Pro tuto proceduru používáme vysoce kvalitní materiály, které zajišťují stálost barev. Mistři barbershopu vám pomohou vybrat správnou barvu a poradit s péčí o vousy.  

  REZERVACE BARVENÍ VOUSŮ
 •  Celé oholení s horkým ručníkem
  450 CZK

   Celé holení je jednou z nejvyhledávanějších služeb barbershopu TuttoBarbuto. Používají ho nejen mladí lidé, ale i pánové ve věku. Barbaři používají horké utěrky k parní úpravě obličeje, aby připravili pokožku na proceduru a minimalizovali pravděpodobnost podráždění. Po proceduře je pleť zpracována specializovanou pánskou kosmetikou.

  REZERVACE holení s ručníkem

STYL & PÉČE

 • Masáž hlavy
  200 CZK

  Chcete se uvolnit po náročném dni, zapomenout na každodenní práci? Zkušení mateři holičství TuttoBarbuto nabízejí službu, jako je masáž hlavy. Procedura zlepšuje krevní oběh, což stimuluje růst vlasů, zlepšuje pohodu a náladu. Služba je poptávka mezi muži různého věku a postavení. Milují návštěvnici našeho barbeshopu a její nízkou cenu.

  REZERVACE MASÁŽ HLAVY