REcenze

Vyzkoušel jsem mnoho barbershopů, ovšem až zde jsem narazil na velice profesionální přístup a výsledek byl nad rámec mé spokojenosti. Všem mohu jen doporučit. Vždy se nechávám stříhat u Vlada, je mladý a nadějný profesionál! Tak ho zkuste!

Marek Jirásek

★★★★★, a week ago

Spolupracujeme už půl roku. Všichni náše pracovnici chodí ke Vladovi. Velmi dobrý barber, dělá skvělé stříhy. Moc se nám líbí ten barbershop.

No MONEY No HONEY

★★★★★, 3 months ago

Zhruba před měsícem jsem navštívil tento Barber shop. Kadeřník Ivan mě ostříhal přesně podle mých představ. Zároveň mi vysvětlil jak se o vlasy starat a jak je upravovat. Přístup i prostředí profesionální. Rozhodně přijdu zas.

Adam Kulda

★★★★★, 3 months ago

Stříh se mi docela líbil. Dobrá prátelská atmosfera. Sara je velmi dobrý barber. Májí dobré whiskey. Jak říkají tam Jack gratis!)

 

Олег Мазур

★★★★★, 2 months ago

Vynikající sevis a skvělý relax pánové! Vyzkoušejte a nebudete litovat!!

Michal Holaj

★★★★★, 3 months ago

K Ivanovi sem přišel tak ,ze mi přítelkyně koupila kupon a sem moc rad ,ze tak učinila ,protože ja uz k nikomu jinému nechci 😊sem naprosto spokojenej ať uz po kadernicke stránce tak po lidské …vždy me hezky přivítá zeptá se jak se mam a navíc me skvěle ostriha 👏✂️Muzu jen doporučit 🤙

Lukáš Šlehofer

★★★★★, 3 months ago

Dlouho jsme hledal v Praze skvele holicstvi a prave jsem ho nasel.
Skvele sluzby a velmi profesionalni personal. Sem se budu rad vracet 🙂

 

Nikita Ivankov

★★★★★, 3 months ago

Až na to, že je to zaměřené převážně na ruskou klientelu (což muže mnohým vadit) to není zlé. Vadily mi na to dvě věci:
Barber se mnou mluvil minimálně, většinu času si povidal s Rusem vedle, nerozuměl jsem ničemu a byl jsem z toho dost nesvůj
Sedačky byly oproti jiným shopům dost nepohodlné
Výsledek jinak super, byť cenově dražší. Velká výhoda je, že mají otevřeno prakticky pořad, takže se tam dostanete skoro vždycky.

 

Tadeas Fort

★★★★★, 3 months ago

Byl jsem ve více barbeshopech, ale tady ten jasně vede. Super lidi. Nejvíce chodím k Sáře sní sem hodně spokojenej, ale i Ivan u kterýho sem byl jedno tak super

 

Jakub Rakosnik

★★★★★, 4 months ago