Chodská 1383/22
120 00 Vinohrady
+420 724 500 037
Každý den 10:00 - 20:00

Zobrazit mapu

VITEJTE NAŠE BARBARY

Naši Barbaři jsou všestranní odborníci, kteří dokonale znají kadeřnické umění, dokážou úměle pracovat s nůžkami a nebezpečným holicím strojkem a pomoci vyrat účesy, které kladou důraz na vlastnosti klienta.

V našem barbershopu návštěvníky mají k dispozici exkluzivní službu – holení s nebezpečným holicím strojkem. Mistři dělající tuto práci, zdokonalují své dovednosti cvičením na balónech. To jim pak umožňuje při práci s klientem řídit sílu stlačení a přinést provedené pohyby automatické. Můžete se cítit úplně v pohodě, když jste se dostali do rukou takového barbara. Nikdy neuškodí návštěvníkovi, ale jeho tvář udělá dokonale hladkou.
Barbar v Praze je čestná profese. Tito mistři jsou vážně vycvičení. Při náboru musí projít přísným výběrem. Nicméně, poté, co se stanou zaměstnancem barbershopu, dostanou šanci dobře vydělávat. Nejlepší odborníci rychle získávají hodně běžných zákazníků. Dostanete se k nim pouze po dohodě. Chcete-li zjistit, co je skutečný barbershop, měli byste navštívit Prahu. Většina mužů, kteří nás aspoň jednou navštívili, odmítali služby prostých kadeřníků navždy.

PORTFOLIO NAŠÍCH BARBARŮ NA INSTAGRAMU

Sleduj nás na instagramu @tuttobarbuto nebo podle hashtagu #tuttobarbuto